Реклама

Названо українського мобільного оператора, який пропонує найякісніший 4G

Останні Новини

16 000 населених пунктів України має можливість користуватись якісним 4G інтернетом, а все завдяки оператору Київстар.

Київстар постійно збільшує площу території, на якій можна зловити сигнал 4G. Восени цього року ще 59 станцій стали підтримувати 4G, а це 20 областей України. 66 000 людей отримали можливість мати хороший зв'язок та швидкий інтернет незалежно в селі чи в місті вони проживають. Завдяки постійному розвитку технологій, Київстар забезпечив 4G майже усе населення України.

Цікаво прочитати: В Київстар безкоштовно замінять стару SIM-карту на нову 4G SIM.

В нашій країні кількість інтернету, яку використовує в середньому абонент, більша, ніж в країнах, де 4G з'явився першим. Такі показники досягнуті завдяки великим вкладам компанії Київстар в розвиток даної мережі. Лише за один квартал 2021 року, оператор інвестував в розширення 4G покриття більше 1 мільярда грн. Це підвищило кількість користувачів аж на 32%.

Щоб підключити собі 4G інтернет, треба щоб його підтримував смартфон та SIM-картка, яка є безкоштовною в оператора. Київстар вклав в мережу загалом з 2018 року більше 20 мільярдів грн. Це допомагає людям легше отримувати доступ до потрібної інформації, мати можливість навчатись, створювати бізнес та вирішувати інші задачі швидше, за допомогою смартфона в будь-якій точці країни.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компания Facebook будет судиться с Apple из-за слежки за пользователями

Стаття доступна українською...Сегодня мы узнали, что компания Facebook будет судиться с Apple из-за слежки за пользователями. Как известно, компания...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -