Реклама

Названо випадки, коли податкова звертається до банку за інформацією про певного клієнта

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Усі користувачі банківськими картками мають знати, що податкова має право запросити в банку дані по будь-якій особі. Звісно, вони це роблять коли мають якісь підозри. Кожну людину податкова контролювати не буде, на це просто не вистачить часу. Якщо ви хочете щоб на вашу особу не звернули увагу, то просто не отримуйте та не переводьте великі суми регулярно.

Якщо у вас є транзакції постійно і на великі суми, то податкова може вирішити, що ви займаєтесь не зареєстрованою підприємницькою діяльністю і попросить сплатити податок, а він не малий.

В законі є декілька пунктів, по яких податкова звертає увагу на клієнтів. Далі їх розберемо.

Перше, це одноразові перекази на суму від 200 000 грн. А в цьому законі є підпункти, які пояснюють, що входить в це порушення. Це може бути переказ коштів третім лицям на нові рахунки. Новими рахуються ті, яким до трьох місяців. Рахується також будь-яка операція зв'язана з виграшем, ювелірними виробами, скупкою їх в ломбарді. Останнє, це покупка цінних паперів та валюти.

Друге, це операції по угодам на суму від 1 000 000 грн. Якщо ви укладаєте угоду по нерухомості на суму більшу як 1 000 000 грн, ви сплачуєте податок. Не важливо чи розрахунок був готівковий чи ні. Зараз усі майже угоди на більші суми, тому усі платять податки.

Третій пункт дуже дивний, але все ж таки сказати варто. Це повернення авансу від мобільного оператора. Дивний він тому, що аванс зазвичай ніхто не платить. А тут ще й йдеться про суму від 30 000 грн. Зрозуміло, що безглуздо платити такі суми мобільному оператору на перед, тому і податкова на таке звертає увагу.

Ще одна операція, про яку треба знати, це переказ коштів від 40 000 з банку інших країн. До такої транзакції теж можуть вчепитись податківці.

Отож, для того, щоб людину в чомусь запідозрили податківці треба переганяти по картах великі суми. Тому, поки нічого не змінилось боятись нічого.

Також нещодавно було названо 3 варіанти розповсюдження персональних даних клієнтів банківськими установами.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Oppo працює над новим смартфоном A33 (2020)

Oppo працює над новим смартфоном A33 (2020). Як випливає з назви, A33 (2020) є оновленою версією оригінального смартфона, який...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -