Реклама

Негативні відгуки в сторону оператора зв’язку Lycamobile лише зростають

Останні Новини

Оператор мобільного зв’язку Lycamobile на українському ринку відомий своїми дешевими тарифними планами (детальніше за посиланням). Він би міг скласти справді гідну конкуренцію всім нам відомим операторам Kyivstar, Lifecell та Vodafone. Але останні декілька місяців негативні відгуки  в сторону оператора зв’язку Lycamobile лише зростають. Дивує те, що більшість користувачів стикаються з однією і тією самою проблемою – отриманням сім-карти.

Для отримання сім-карти оператора Lycamobile її потрібно замовити на їхньому сайті. Доставка можлива Новою поштою та час очікування становить всього декілька днів. Більшість користувачів стикаються з тим, що картку не відправляють протягом 3-7 днів. А очікувати на неї приходиться більше 2 тижнів, а в деяких випадках і більше місяця. І це за умови постійного звернення до тех. підтримки, тобто нагадуючи про себе. Але це ще не все.

Негативні відгуки в сторону оператора зв’язку Lycamobile лише зростають
Негативні відгуки в сторону оператора зв’язку Lycamobile лише зростають

Найнеприємнішим є те, що якщо ви при замовленні сім-карти закидаєте зразу на баланс кошти, є велика ймовірність, що їх там не буде. Користувачі скаржаться на те, що гроші з балансу за відповідний тариф списані, а тариф не підключений. Звернення на електронну адресу чи до тех. підтримки оператора результатів не дають, кошти ніхто не повертає і не дає чіткої відповіді чому їх списали.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Виробники чохлів відмінно обіграли специфічну камеру Huawei Mate 40 Pro

Виробники чохлів відмінно обіграли специфічну камеру Huawei Mate 40 Pro. Декілька прикладів дивіться нижче. Виробники чохлів відмінно обіграли новий дизайн...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -