Реклама

Неочікувано оновлення ОС отримують iPhone 5s та ще старіші моделі

Останні Новини

Оновлення операційної системи зазвичай отримують пристрої протягом певних років, які зазначають виробники. Зазвичай це близько 5 років, так як ринок смартфонів настільки насичений, що користувачі частіше змінюють старіші смартфони на нові. Проте є й категорія користувачів, які надають перевагу старішим моделям і сьогоднішня новина їм точно сподобається. Адже, неочікуване оновлення ОС від компанія Apple отримують смартфони iPhone 5s та ще старіші моделі. Дані оновлення приносять вирішення проблем безпеки в останніх версіях iOS 16.3 та macOS Ventura.

Випущені оновлення операційної системи включили в себе також iOS 12.5.7, iOS 15.7.3, iPadOS 15.7.3, macOS Big Sur 11.7.3, macOS Monterey 12.6.3 та усі разом виправляють проблеми безпеки у 14 різних системах. Таким чином, випущені оновлення отримує справді старий пристрій, який було запущено ще у вересні 2013 року і це iPhone 5s. Щодо оновлення старих версій комп’ютерів, то отримали оновлення також пристрої випущені в далекому 2013 році і це MacBook  Pro та MacBook Air Mac Pro.

Дані оновлення компанія рекомендує якнайшвидше встановити, так як старіші ґаджети не мають можливості отримувати останні нові оновлення. А дані версії допоможуть захистити користувачів, так як основна мета їх це виправлення проблем безпеки для усунення вразливих місць в роботі вашого пк чи смартфона.

Самостійно перевірити наявність оновлення можна перейшовши в пункт «Налаштування програми», далі «Загальні» та «Оновлення програмного забезпечення».

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито нові можливості майбутньої MIUI 13 для смартфонів Xiaomi, Redmi і POCO

Сьогодні надійшла інформація, завдяки якій було розкрито нові можливості майбутньої MIUI 13 для смартфонів Xiaomi, Redmi і POCO. До...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -