Реклама

Неофіційна модифікація консолі PlayStation 5 Retro Inspired виявилася надзвичайно популярною

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Група ентузіастів під назвою SUP3R5 оголосила про початок попереднього продажу спеціального видання ігрової приставки Sony PlayStation 5 для тих, хто любить вдатися до ностальгії. Згідно їхньої інформації, неофіційна модифікація консолі PlayStation 5 Retro Inspired виявилася надзвичайно популярною.

Проте практично відразу після початку прийому замовлень, якщо точніше, то через 18 хвилин на офіційній сторінці SUP3R5 в соціальній мережі Twitter було оголошено, що всі версії консолей вже розпродані – як з оптичним приводом, так і без нього. Запропоновані окремо контролери DualSense теж розлетілися дуже швидко – за 20 хвилин.

Неофіційна модифікація консолі PlayStation 5 Retro Inspired виявилася надзвичайно популярною

Нагадаємо, неофіційна модифікація PlayStation 5 Retro Inspired виконана в стилі PS2 і доповнена контролером DualSense в такому ж стилі. Комплект пропонувався за ціною від 649 доларів. Всього планується випустити 304 комплекти. Контролер DualSense Retro Inspired окремо був доступний за 99 доларів. Обсяги обмежені 500 штуками.

Як відзначили творці проекту вони «в жаху» від рівня попиту - всього було подано 54 тисячі заявки з боку користувачів. Так, це на кілька порядків більше, ніж запланований обсяг поставок. Про можливість випуску додаткових партій поки нічого певного не повідомляється.

Поставки планується почати в кінці весни 2021 року. Гарантія виробника повинна зберегтися для такої консолі. А ось для контролера модифікація зробить гарантію недійсною.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Великобританія розпочинає розслідування проти Spotify та Apple Music

Великобританія розпочинає розслідування проти Spotify та Apple Music. Також зачепили і YouTube. В Департаменті культури Великобританії хочуть з'ясувати, чи...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -