Реклама

Nokia готує до релізу бюджетний смартфон з характеристиками преміум-класу

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Nokia готує до релізу бюджетний смартфон з характеристиками преміум-класу. На даний момент відомо, що цей смартфон отримав технічну назву TA-1322. Існує велика ймовірність, що цей смартфон буде продовженням смартфона Nokia 1.3, але отримає кращу камеру, більший об’єм акумулятора, більший дисплея. Також повідомляється, що він отримає більше оперативної та внутрішньої пам’яті в порівнянні з Nokia 1.3. Він також матиме датчик відбитків пальців.

Потенційний Nokia 1.4 отримає подвійну камеру з 13-мегапіксельним датчиком та 2-мегапіксельним. Цікаво, що він матиме круговий модуль задньої камери, як видно на зображенні зверху зі спалахом посередині. Датчик відбитків пальців буде розміщуватися на задній панелі.

Nokia готує до релізу бюджетний смартфон з характеристиками преміум-класу

Nokia 1.4 отримає акумулятор V730 на 3900 мАг . Він також матиме кращий і більший дисплей із діагоналлю 6,5 дюйма з роздільною здатністю HD + та вирізом зверху всередині під фронтальну камеру.

Також відомо, що Nokia 1.4 буде доступна у трьох кольорових варіантах: фіолетовому, синьому та сірому. Він також буде доступний у трьох варіантах оперативної пам’яті / внутрішньої пам’яті: 1 ГБ оперативної / 16 ГБ внутрішньої пам’яті, 2 ГБ оперативної / 32 ГБ внутрішньої пам’яті та 3 ГБ оперативної / 64 ГБ внутрішньої пам’яті.”

Але доступність варіанту зберігання / кольору може залежати від окремих ринків, і не всі ринки отримають всі варіанти. Насправді Nokia 1.4 в основному буде доступна в 1 ГБ оперативної та 2 ГБ оперативної пам’яті на більшості ринків.

Хоча ми не впевнені, Nokia 1.4 все ще може мати чотириядерний процесор серії Qualcomm 2XX. Процесор буде основним фактором, що відрізняє Nokia 1.4 та Nokia 2.4 . Що стосується інших функцій, Nokia 1.4 може дати Nokia 2.4 змогу заробити свої гроші.

Nokia 1.4 може стати наступним смартфоном, який буде представлений Nokia Mobile. Він може бути запущений у січні / лютому 2021 року.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Redmi за одну хвилину продали більше 100 000 смартфонів K30S

Redmi за одну хвилину продали більше 100 000 смартфонів K30S Extreme Commemorative Edition. Версія з 8 ГБ оперативної і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -