Реклама

Nokia готує до релізу смартфон з акумулятором на 4000 мАг

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Nokia готує до релізу смартфон з акумулятором на 4000 мАг та з підтримкою швидкої зарядки на 15 Вт . Відповідний пристрій зявився в сертифікації TUV.

Nokia готує до релізу смартфон з акумулятором на 4000 мАг

Сертифікація відбулася зовсім недавно і показала акумулятор V730 ємністю 3900 мАГн. Сертифікація виявляє підтримку швидкої зарядки та те, що це новий смартфон, оскільки остання версія Nokia 5.4 має підтримку лише 10 Вт.

Дійшовши, до якого смартфона він може належати, ми можемо отримати несподіване повідомлення, здається. Поки що Nokia 7.3 / 7.4 та Nokia 6.3 / 6.4, здавалося, були єдиними варіантами, але, мабуть, існує більша ймовірність, що це смартфон Nokia 6.4 .

Раніше HMD CPO Juho також підтвердив, що Nokia 7.3 5G  на базі Snapdragon 690  знаходиться в стадії розробки. Він також натякнув на  дисплей 90 Гц / 120 Гц  для Nokia 7.3 5G.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 6 налаштувань смартфону, які потрібно змінити негайно

Деякі вбудовані функції телефонів Android і iPhone ( iOS ) і послуги, які пропонують програми , можуть бути незручними, а також впливати на конфіденційність користувачів.  Наприклад, відстеження реклами...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -