Nokia лідирує по продажах кнопкових телефонів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія HMD Global, яка випускає нові смартфона під брендом Nokia, повернула кілька класичних кнопкових телефонів Nokia з сучасними технологіями. Ці пристрої були добре зустрінуті в усьому світі. Також стало відомо, що Nokia лідирує по продажах кнопкових телефонів в 2020 році в Китаї.

Компанія оголосила через свій офіційний акаунт в Weibo, що Nokia зайняла перше місце по продажах класичних кнопкових телефонів з підтримкою 4G на китайському ринку в 2020 році. Окремо були відзначені Nokia 220 4G, випущений в квітні, а також Nokia 215 4G і Nokia 225 4G, які з’явилися в жовтні.

Нещодавно компанія представила Nokia 6300 4G і Nokia 8000 4G на китайському ринку. Nokia 8000 4G доступний для попереднього замовлення, в продаж в Китаї він надійде 6 січня.

Компанія HMD Global зарекомендувала себе на ринку телефонів початкового і середнього цінового діапазону, однак у флагманському сегменті компанія поки що відчуває проблеми.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Чим відрізняється флагманський смартфон від стандартного (бюджетного) смартфона?

Ми в своїх статтях дуже часто говоримо про смартфони як різних виробників, так і різних цінових категорій. Найчастіше в...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -