Nokia подала позов проти Lenovo

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що Nokia подала позов проти Lenovo до Комісії з міжнародної торгівлі США. В зверненні йдеться про те, що компанія Lenovo порушила патенти Nokia і використовує їх незаконно. Мова йде про нові ноутбуки, планшети та настільні комп’ютери від Lenovo.
В Nokia уточнили, що це стосується конкретно моделей ThinkPad, IdeaPad і Flex. Вони запевняють, що Lenovo порушили 5 патентів H.264. В цих патентах мова йде про галузевий стандарт для стиснення відео.

Виходячи з того, що Nokia подали позов, зрозуміло, що домовленості вони між собою не знайшли і Lenovo не захотіли вписувати Nokia як ліцензіата.

У випадку, якщо Nokia виграють позов, то вони можуть заборонити продажі ThinkPad, IdeaPad і Flex в США.
Раніше багато відомих компаній погодилися вписати Nokia ліцензіатом, серед яких присутні і Xiaomi, Oppo, Samsung, Huawei та багато інших.

Рекомендуємо: Nokia випускає перший Smart TV.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы приложения, которые не рекомендуется устанавливать на свой смартфон

Стаття доступна українською...Предлагаем вам список программ, которые не стоит устанавливать на свой смартфон. Некоторые из них просто ненужные, некоторые...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -