Nokia подає кілька позовів проти Oppo через порушення патентів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Nokia подає кілька позовів проти Oppo через порушення патентів, а точніше патентів SEP та не-SEP. Ці патенти стосуються можливостей зв’язку, інтерфейсу та захисту. Скарги подаються на ринки Європи та Азії.

Oppo та Nokia підписали багаторічну ліцензійну угоду ще в 2018 році, і, здається, контракт закінчився. Nokia опублікувала офіційну заяву про те, що Oppo відхилила пропозицію про продовження контракту, тому їм довелося вжити юридичних заходів, оскільки Oppo продовжує використовувати ці патенти. Прес-секретар Nokia вважає, що існує ще більш конструктивний спосіб вирішити ситуацію.

Зрештою, Nokia має досить багато патентів у своєму рукаві і підписала угоди про роялті з Samsung, Apple, LG, Lenovo і навіть Blackberry.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанія Apple неочікувано оновила iPhone 8

Компанія Apple неочікувано оновила iPhone 8. Оновлення мобільної оболонки iOS 14.2 відбулося майже місяць тому, а деякі ентузіасти...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -