Nokia представляє навушники TWS з функцією шумозаглушення

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Nokia представляє навушники TWS з функцією шумозаглушення BH-805 – це перші в світі навушники Nokia з активним шумопоглинанням, які відповідають комерційним захисникам слуху. Навушники Nokia BH-805 можуть активно скасовувати та модулювати шум у навколишньому середовищі до 25 децибел. Навушники шумозаглушення Nokia також оснащені режимом навколишнього середовища, що дозволяє користувачеві слухати навколишнє.

Раніше Nokia тихо випустила навушники BH-805 в Індії та Китаї, де власники ліцензій в обох країнах, Flipkart та Richgo, продавали навушники вже кілька місяців. Однак Nokia щойно офіційно представила навушники BH-805 для європейського ринку. Пристрій має ціну 99,99 євро (118 доларів), і в даний час він доступний в Австрії, Швейцарії та Німеччині.

BH-805 нагадує навушники Nokia Lite з декількома подібними функціями. Він живиться від 13-міліметрових графенових бруньок. Зарядний чохол потужністю 400 мАг поєднується з двома акумуляторами по 45 мАг у кожній вкладиші, що забезпечує до 5 годин відтворення без зарядного чохла та 20 годин, коли зарядний чохол закріплений. Коли на BH-805 активовано функцію активного шумозаглушення, ємність акумулятора трохи зменшується.

Nokia представляє навушники TWS з функцією шумозаглушення

Крім того, пристрій має можливість заряджання USB-C для швидкої зарядки. Підключення Bluetooth 5.0, IPX5 та Google Assistant – це деякі інші функції, присутні в Nokia, – для навушників з активним шумозаглушенням BH-805 будуть доступні два кольорові варіанти. Клієнти, які купляли їх, могли або вибрати модель вугілля, або погодитися на варіант кольорів Полярного моря.

Повна упаковка складається з навушників, зарядного чохла, наконечників для вух трьох розмірів, кабелю USB-C та короткого посібника всередині коробки з переробленого паперу. Nokia згодом не заявляла про будь-які плани щодо доступності продукту в інших країнах.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Почему украинцы считают, что зарядное устройство безопасно оставлять в розетке?

Стаття доступна українською...Многие украинцы спорят на тему безопасности оставления зарядных устройств в розетке после того, как смартфон уже зарядился....
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -