Реклама

Nokia випускає перший Smart TV

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Nokia випускає перший Smart TV 10 грудня 2019 року через Flipkart.
Перший телевізор, створений Flipkart’ом з ліцензуванням бренду від Nokia, оснащений 55-дюймовим 4K UHD екраном. Операційна система на смарт тв – Android 9.0 TV.

Аудіо-технологія від  JBL (власниками якої є Samsung і Harman Kardon ) працює на вбудованих динаміках потужністю 24 Вт, DTS TruSurround та Dolby Audio. Flipkart висуває якість аудіо як одну з головних точок продажу телевізора. Інші основні особливості смарт-телевізора Nokia включають чотирьохядерний процесор та 16 ГБ вбудованої пам’яті.

Ціна Nokia Smart TV, дата продажу

Перші продажі смарт-телевізора почнуться в Індії з 10 грудня 2019р. і ціна на них буде приблизно 600 доларів. В комплекті до смарт тв від Nokia надають підставку, настінне кріплення та пульт Bluetooth, який підтримує Google Assistant для голосового введення та управління.

Технічні характеристики Nokia Smart TV

Nokia випускає перший Smart TV 10 грудня через Flipkart.   Перший телевізор побудований Flipkart’ом з ліцензуванням бренду від Nokia, оснащений 55-дюймовим 4K UHD екраном. Операційна система на смарт тв Android 9.0 TV.
Nokia Smart TV
Nokia Smart TV
Nokia Smart TV

Смарт-телевізор Nokia оснащений 55-дюймовим 4K UHD-екраном з максимальною яскравістю 400 ніт і працює від чотирьохядерного процесора. Існує підтримка Dolby Vision, MEMC та інтелектуальне затемнення для чудового візуального досвіду. Nokia працює на платформі Android 9 TV з підтримкою Google Play Store.

Крім того, 55-дюймовий телевізор Nokia має 2,25 Гб оперативної пам’яті, 16 ГБ вбудованої пам’яті, три порти HDMI, два порти USB (2.0 та 3.0), Wi-Fi та Bluetooth 5.0.
Nokia випускає перший Smart TV з надією, що потенційні клієнти оцінять якість їхнього смарт тв.

Очікується, що в найближчому часі, Nokia зможе розширити лінійку своїх смарт-телевізорів.
Якщо ж у вас немає телевізора з підтримкою смарт тв, то ви завжди можете купити Android приставку Xiaomi MI Box S 4K або ж  Nvidia Shield TV 2019.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, коли і як необхідно захищати свою ІР-адресу

Думаю, що кожен знає про окремий ІР-адрес, який має абсолютно будь-який електронний пристрій. При використанні ЗМІ (тобто Інтернету), IP-адреси...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -