Реклама

Nokia запланувала запуск першого ноутбука PureBook

Останні Новини

Список Flipkart розкрив нам інформацію про те, що Nokia запланувала запуск свого першого ноутбука PureBook. Відбудеться це у Індії, проте точної дати поки немає. Ноутбук Nokia PureBook позиціонує себе як “легкий, потужний та захоплюючий”.

Nokia запланувала запуск першого ноутбука PureBook

Щодо характеристик, то ноутбук Nokia PureBook буде живитись від чіпсета Intel, очікується, що це буде процесор Intel Core i3 або i5. Ймовірно, ноутбук буде використовувати до 8 Гб оперативної пам’яті, буде оснащений твердотільним накопичувачем або функцією механічного зберігання. Ціни також очікуються доступними, можливо в межах 400 — 550 дол. Поки це всі відомі деталі пристрою. Нагадаємо, що загалом очікується 9 моделей ноутбуків під брендом Nokia.

Рекомендуємо:Xiaomi представляє модульну інтегровану мийку Mensarjor.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Додаток Google Phone може отримати нову назву

Додаток Google Phone може отримати нову назву. Google Phone отримає новий логотип та назву: "Google Call". Сьогодні з’явилася реклама YouTube на додаток...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -