Реклама

Нові бездротові навушники Apple AirPods 3 та все, що про них відомо

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Apple вже декілька років поспіль випускає свої бездротові навушники AirPods, які надзвичайно популярні не тільки серед фанатів компанії, а й навіть серед тих, хто не використовував раніше продукцію Apple. Зараз мова піде про нові бездротові навушники Apple AirPods 3 та все, що про них відомо.

Нові бездротові навушники Apple AirPods 3 та все, що про них відомо
AirPods

Зараз відомо, що компанія Apple розробляє навушники третього покоління і очікується, що їх представлять вже цього року, а якщо точніше, то в березні. Очікується, що ми побачимо оновлений дизайн, багато нових функцій і…подорожчання ). Тепер детальніше.

Оновлення дизайну

За чутками, нові навушники AirPods 3 отримають дизайн схожий до AirPods Pro, тобто отримають коротше стебло та змінні силіконові накладки. Хоча дизайн і буде здаватися схожим, але на нас будуть очікувати зовсім нові навушники.

Нові бездротові навушники Apple AirPods 3 та все, що про них відомо

Варто не забувати, що це буде не Pro версія, тому надзвичайно мала ймовірність, що вони отримають активне шумозаглушення та функцію Pro- Travel.

Нові бездротові навушники Apple AirPods 3 та все, що про них відомо

Раніше в мережі вже поширювалися зображення ймовірних AirPods 3 і вони мають дизайн схожий до AirPods Pro.

Внутрішнє обладнання

Ходять чутки, що компанія Apple працює над новим чіпом для AirPods 3, який також покращить автономність навушників, швидше переключання між пристроями та швидке з'єднання з пристроями Apple.

Також згідно останньої інформації, AirPods 3 отримають більш компактну інтегровану систему в пакеті, подібну до SiP, яка використовується в AirPods Pro. Такі зміни нададуть можливість більшій частині аудіофункцій бути інтегрованими в менший корпус, що позитивно відобразиться на розмірах навушників.

Вартість

Враховуючи, що навушники не отримають активне шумозаглушення, очікується, що вартість навушників не буде вищою за 200 доларів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони iPhone 12 мають проблеми з гарнітурами

Тільки нещодавно ми повідомляли, що в нових iPhone проблеми із дисплеями, як зараз надійшла новина, що смартфони iPhone 12...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -