Реклама

Нові окуляри віртуальної реальності від Panasonic отримають OLED – дисплеї

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що нові окуляри віртуальної реальності від Panasonic отримають OLED – дисплеї. Компанія Kopin, що спеціалізується на мікродісплеев, повідомила, що її мікродісплей Lightning дозволом 2,6K х 2,6K х (2560 х 2560 пікселів), виготовлені за технологією DoC (display on chip) OLED, використовуються в окулярах віртуальної реальності Panasonic, представлених на виставці CES 2021.

Нові окуляри віртуальної реальності від Panasonic отримають OLED - дисплеї

До переваг технології DoC відноситься інтеграція панелі OLED і інших функціональних блоків, включаючи послідовний інтерфейс MIPI, ланцюги розпакування відеопотоку і пам’ять. Мікродісплей, про який йде мова, розроблений спеціально для компактних гарнітур віртуальної реальності (VR), доповненої реальності (AR) і змішаної реальності (MR).

У мікродісплей знайшла застосування запатентована Kopin технологія ColorMax, яка давала можливість отримати точну передачу кольору (охоплення колірного простору sRGB перевищує 100%), і дворівнева структура OLED, що дозволила отримати високу яскравість – понад 1000 кд / м2. Дисплей працює з 10-бітовим поданням кольору. Коефіцієнт контрастності перевищує 10 000: 1.

Окуляри Panasonic VR - це перші в світі окуляри VR надвисокої чіткості з розширеним динамічним діапазоном (HDR), що забезпечують «приголомшливо реалістичне зображення». Завдяки дисплеям розміром 1,3 дюйма і тонкої оптичної системі Pancake окуляри вийшло компактними і легкими, тому їх зручно носити протягом тривалого часу. Конструкцією передбачена настройка міжзіничної відстані і діоптрійна настройка, щоб їх могли використовувати люди, що носять коригувальні окуляри. Окуляри оснащені високоякісної звуковою підсистемою.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Операційна система Windows 10X може бути готова вже цього року

Microsoft вже підтвердила, що компанія працює над новим варіантом операційної системи Windows - Windows 10X, яка є модульною та полегшеною...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -