Нові подробиці неанонсованого фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 6

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилися нові подробиці неанонсованого фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 6. Як повідомляють джерела, новинку можуть показати до кінця весни або на початку літа (травень – червень 2021 року).

Нові подробиці були розриті завдяки додатку Zepp, а точніше в прихованому коді. Згідно знайденої інформації, Xiaomi Mi Band 6 буде доступний в двох модифікаціях – з модулем NFC і без. Також стало відомо, що браслет отримає підтримку голосового асистента Alexa і пульсоксиметр.

Новинка також отримає більший екран, в порівнянні з Mi Band 5. Також з’явилися певні здогадки про GPS, але поки що рано говорити, що браслет отримає приймач. Серед нововведень буде новий додаток Pomodoro Tracker, завдки якому можна буде відслідковувати якість свого сну прямо в пристрої.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Apple випустили macOS 11 Big Sur для Mac

Сьогодні Apple випустили macOS 11 Big Sur для Mac , найновішу версію своєї операційної системи. Випуск macOS Big Sur відбувся після кількох раундів бета-тестування та...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -