Реклама

Нова ОС Apple ламає старі MacBook Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нова ОС Apple ламає старі MacBook Pro. Власники ноутбуків 2013 і 2014 років масово скаржаться.

Компанія Apple випустила кілька днів тому нову операційну систему для комп’ютерів – macOS Big Sur . Однак не у всіх користувачів оновлення пройшло гладко, у деяких установка macOS Big Sur привела до втрати працездатності ноутбука.

В мережі почали масово скаржитися власники 13-дюймових MacBook Pro кінця 2013 року і середини 2014 року – під час установки macOS Big Sur ноутбук просто перетворюється в «цеглина». Подібні скарги є на різних форумах, в соціальному новинному ресурсі Reddit і в офіційному співтоваристві підтримки Apple.

В основному вони розповідають, що під час установки macOS Big Sur ноутбук «застряг», показуючи чорний екран. Комбінації клавіш для скидання стають недоступні після запуску оновлення, включаючи скидання параметрів пам'яті NVRAM або PRAM, запуск в безпечному режимі і відновлення через Інтернет. В результаті, користувачам недоступні способи якось обійти чорний екран і повернути ноутбук до життя.

Поки Apple не випустить виправлення цієї помилки, краще почекати з установкою macOS Big Sur на MacBook Pro кінця 2013 року і середини 2014 року.

Читайте також: Новий MacBook Air виявився швидшим за Mac Pro 2019 року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Назван легкий и быстрый способ улучшения автономности на смартфонах Xiaomi

Стаття доступна українською...Практически все знают компанию Xiaomi за того, что они предлагают очень дешевые и относительно качественные смартфоны. По...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -