Реклама

Нова розумна колонка від Google стає офіційною

Останні Новини

Декілька місяців тому, Google почав говорити про майбутній розумний динамік. Зараз, нова розумна колонка Nest Home від Google стає офіційною та запуск її очікується 30 вересня.

У мережі Twitter з’явились офіційні рендери Nest Home, а також на winfuture. Із отриманих зображень, ми можемо говорити про те, що Nest Home буде доступний у двох кольорах – «деревне вугілля» та «крейда». Передня панель динаміка отримає чотири світлодіоди, які будуть горіти при контакті з ним. Задня панель буде обладнана перемикачем відключення звуку з невеликим логотипом G.

Також, 30 вересня, на заході від Google очікується ще представлення смартфонів Pixel 5 та Pixel 4a 5G, нового Chromecast та нового розумного динаміка, про який ми говоримо - Nest Home.

Рекомендуємо: Cмартфон Moto E7 Plus Прямує До Європи.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В реліз вийшла портативна колонка Huawei Freego

В реліз вийшла портативна колонка Huawei Freego, яка отримала багатофункціональний регулятор, який регулює гучність, приглушує мікрофони, приймає та відхиляє...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -