Реклама

Нова схема шахраїв з використанням смарт-годинника

Останні Новини

Смарт-годинники є зараз в великої кількості людей. Вони дуже спрощують життя, адже можна не тягнутись кожен раз до телефона, а взяти трубку чи відписати прямо із браслета. Окрім цього, такі годинники вимірюють пульс, рахують кроки, мають будильник, отримують сповіщення і т.д. Все це добре, але на жаль, смарт-годинник це ще одне джерело інформації та важливих даних для шахраїв. Як це працює читайте далі.

Кожен смарт-годинник прив'язаний до смартфона, на якому є усі дані, відповідно всю ту ж інформацію можна отримати через годинник, тільки легше. Справа в тому, що такі пристрої не мають надійного захисту, а зловмисники цим уміло користуються. Люди ж навіть розраховуються в магазинах за допомогою годинника. Окрім цього, на пристрої постійно увімкнений Bluetooth, про його "надійність" точно усі вже знають. Зловмисники часто користуються саме ним для збору інформації. Ну і звісно ввімкнена геолокація, вона дає змогу хакерам слідкувати за потрібними людьми.

Цікаво: Названо 10 правил, які вбережуть дітей від шахраїв в інтернеті

Якщо комусь не зрозуміло, для чого шахраї постійно вигадують нові способи обману, то знайте, що єдина мета, яку вони переслідують - гроші. На жаль, є люди, які не хочуть законно працювати та прикладати зусилля, їм легше просто вкрасти. Тому, якщо ви вважаєте, що ваші фото, відео, особисті дані не можуть принести жодної користі, то така думка помилкова.

Отримавши просто номер телефону, зловмисник може дуже швидко зайти в банк на вашому смартфоні і вкрасти усі кошти. А якщо ще й пароль якось дізнається, так взагалі зусиль не треба буде прикладати. Є й ті, хто слідкує за місцем розташування певної особи для того, щоб забратись в квартиру і винести усе цінне. Найстрашніше, коли шахраї намагаються дібратись до годинників, якими користуються діти. Тоді і можуть виникати різні ситуації з викраденням та шантажем. Тому не варто думати, що шахраї це такі собі люди, які великої шкоди зробити не зможуть.

Після прочитаної інформації дехто подумає, навіщо взагалі смарт-годинником користуватись. Але не спішіть розчаровуватись в даному пристрої. Є декілька порад, які допоможуть вберегти себе від шахрайських схем.

По-перше, коли обираєте смарт-годинник, не дивіться на самі дешеві варіанти, бо на китайській платформі AliExpress можна знайти моделі і за 200 грн. Ну зрозуміло ж, що за такі гроші не може бути нічого хорошого?

Варто знати: Українцям розповіли, як шахраї знімають гроші з банківських карток без підтвердження з SMS

По-друге, обирайте смарт-годинник відомого бренду з усіма потрібними функціями типу захисту паролем, подвійної автентифікації і т.д.

По-третє, не вмикайте автоматичне підключення пристроїв. Для того, щоб зловмисники не змогли дістатись до ваших даних, потрібно вручну схвалювати усі підключення. В такому разі ви помітите, що хтось чужий хоче отримати доступ і відхилете цю пропозицію.

Ну і останнє, обов'язково підключіть увесь можливий захист. Якщо ви це вже зробили, то подивіться в інтернеті інформацію саме про свою модель, можливо, можна зробити якісь ще додаткові дії для більшої надійності.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

HMD Global представить декілька смартфонів на IFA

Кілька телефонів середнього рівня від бренду Nokia готуються до виставки IFA 2020. А саме, HMD Global, ймовірно, представить декілька...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -