Реклама

Нове оновлення Microsoft Edge принесло безліч цікавих функцій

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Microsoft Edge, який є незаперечним флагманським браузером компанії, має стати ще кращим наступного року. Для тих, хто не знає, існують різні канали Microsoft Edge, які ви можете встановити, щоб отримати інший досвід. Одним з каналів Edge є “Канал розробника”, і він оновлюється один або два рази на тиждень із поєднанням незначних та серйозних удосконалень, і це один із найкращих способів оглянути всі майбутні функції. Варто відмітити, що нове оновлення Microsoft Edge принесло безліч цікавих функцій.

Цього тижня Microsoft Edge оновлено до версії 88.0.705.9, і зміни, включені в оновлення, незабаром надійдуть бета-користувачам. Оновлення Microsoft Edge представляє нове меню історії, можливість генерувати надійні паролі, новий режим зображення та зображення тощо.

Меню історії

Як ми вже згадували вище, оновлення Microsoft Edge постачається з новим меню історії . На відміну від поточного меню історії, яке ми маємо в стабільному Chrome або Edge, нове меню історії призначене для швидкого повернення до раніше відвіданих сайтів.

Нове оновлення Microsoft Edge принесло безліч цікавих функцій

Меню історії тепер працює більше як концентратор з опціями відкриття раніше відвіданих сайтів, нещодавно закритих вкладок і навіть вкладок, які ви відкривали на інших пристроях.

Крім того, нове меню історії Microsoft Edge тепер може запам’ятати останні 25 закритих вкладок з будь-якого сеансу відвідування. Ви також можете розгорнути закрите “вікно”, щоб побачити всі вкладки, які були відкриті у цьому конкретному вікні.

Зображення в режимі зображення

Зараз Microsoft випускає новий режим PiP для відео для тих, хто використовує macOS. Наразі ця функція доступна в Edge для Windows за допомогою експериментального прапора, і вона також доступна для користувачів Mac.

Незрозуміло, коли функція почне розповсюджуватися для всіх.

Загальні вдосконалення

Тепер Microsoft Edge дозволяє створювати захищені паролі та редагувати паролі, що зберігаються у браузері, безпосередньо з налаштувань. Крім того, Microsoft також оновлює розсилку купонів новими можливостями порівняння цін, забезпечуючи підтримку текстових нотаток у PDF-файлах тощо.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Раскрыто новую серию бюджетных смартфонов Xiaomi

Стаття доступна українською...Сегодня было раскрыто новую серию бюджетных смартфонов Xiaomi, которые впервые могут появиться на территории Индии. Сообщается, что...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -