Реклама

Нові функції конфіденційності у WhatsApp

Останні Новини

Месенджер WhatsApp постійно останнім часом випускає оновлення для покращення користування та зручності людей. Усім відомо, що цей додаток менш популярний ніж його конкуренти, бо має не такий великий спектр функцій. Але розробники постійно працюють над покращеннями і сьогодні поговоримо про одне із них. Ще раніше, минулого року, WhatsApp анонсував оновлення в розділі конфіденційність, але воно було доступне лише частоко в бета-версії. Тепер компанія сказала, що ним можуть користуватись усі безкоштовно та вільно по усьому світу на всіх смартфонах не залежно від операційної системи. Що ж включає це оновлення?

WhatsApp вирішив трохи потрудитись на своєю конфіденційністю та зробив можливим для своїх користувачів приховувати фото профілю, час останнього відвідування та інформацію про себе від контактів. Раніше такі особисті дані можна було приховано від усіх, або лише від своїх контактів, або зробити видимою для усіх. Тепер є можливість приховувати інформацію ще й від конкретних, вибраних контактів. Ви можете створити список людей, які не будуть бачити ваші дані. Тут є лише один нюанс, якщо ви для когось закрили свою інформацію про останній візит в месенджер, то ви і не будете бачити інформацію тієї людини, від якої ви приховали. Щоб налаштувати конфіденційність, перейдіть в "Налаштування", оберіть "Обліковий запис" та "Конфіденційність". А там вже побачите всі потрібно пункти, які треба налаштувати.

Цікаво: Як побачити заблоковані номери в месенджері WhatsApp

Окрім цього оновлення, з'явились певні зміни в групових повідомленнях. Тепер можна під час групового дзвінка відправляти повідомлення окремим людям та бачити збоку хто приєднався до розмови. Ось такі зміни вже стали доступні для усіх користувачів месенджером

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcegsmarena
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як вимкнути контролер PS5

Як вимкнути контролер PS5 ? Це може здатися простим, але навчитися деактивувати контролер PS5 не так очевидно, і це може стати в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -