Реклама

Нові можливості багатозадачності в планшетах на iPadOS 16

Останні Новини

Мало хто не знає, що вчора відбувалася чергова конференція від Apple, на якій були представлені нові продукти, а саме різні операційні системи. Зараз мова піде саме про iPadOS 16. Як і передбачувалось раніше, планшети хочуть наблизити не до смартфонів, а до ноутбуків, тому і оновлення в ОС були спрямовані саме на це. Найцікавішою функцією цієї операційної системи стала багатозадачність. Про неї детальніше читайте нижче.

За багатозадачність відповідає інтерфейс Stage Manager і доступний він на плаштетах із процесором Apple M1. Що входить в задачу даного інтерфейсу? Якщо вам потрібно працювати в декількох програмах одночасно, то тепер це буде можливо. Задача полягає в швидкому переключанні між додатками. З оновленням ви зможете відкривати відразу декілька програм, при чому одночасно їх розміщувати на екрані і перетягувати куди потрібно. Додаток, який потрібен в даний момент, завжди буде попереду, а всі інші відкриті ззаду в порядку давності. Це дуже зручно бачити усе що потрібно та управляти ними. Окрім цього, планшети на iPsdOS 16 мають підтримку зовнішніх дисплеї до 6К. ВИ можете підключити планшет до іншого монітора і одночасно виконувати і там, і там роботу в чотирьох програмах. Ну хіба не чудово?

Цікаво: Як використовувати Apple Pay на iPhone SE

Які ще оновлення отримала iPadOS 16? Новий додаток - FreeForm. Він створений для спільної роботи та підтримує ApplePencil. Ви можете дивитись, поширювати, виправляти, робити роботу в редимі реального часу. А до кінця року стане доступний ще й вихід у FaceTime, що ще більш полегшить використання.

Електронна пошта. Вона теж отримала своє оновлення та стала в рази зручніша ніж була. Тепер ви можете запланувати відправку листа. Не обов'язково висилати в цю ж секунду, можна встановити дату та час, а якщо ви забудете вказати отримувача або прикріпити файл, то додаток вам про це нагадає. Для того, щоб швидко слідкувати за відправленими елейлами, вони будуть переміщені у верхню частину папки Вхідні. Це значно заощадить час. Та і загалом додаток Пошта отримав новий інтерфейс, який сам по собі кращий та зручніший ніж попередній.

Safari тепер став безпечніший. Це оновлення стосується сайтів, на яких зареєстрований користувач. Ви створюєте спеціальні паролі до сайтів, які зберігаються на iPad, а не на серверах, де їх можна вкрасти. При вході на веб-сторінку, вам не потрібно буде постійно вводити пароль, а відсканувати QR-код, а тоді скористатись Face-ID або Touch-ID. Окрім цього, в браузері можна тепер створювати спільні групи вкладок, для того щоб певна група людей могли слідкувати за одним і тим самим. Ще можна розмовляти всередині браузера та ділитись із друзами вкладками, а також закладками.

Варто знати: Чому Apple планує переносити виробництво із Китаю?

Тепер на планшетах доступна погода, а Siri може краще виконувати прохання, автоматично запускати програми або ж виправляти помилки в повідомленняї. Змінилась і система підключення до Розумного будинку. IPadOS 16 отримала першою режим точної передачі кольору. Збільшувати плотність пікселів можна за допомогою Display Zoom. А також є можливість збільшення сховища на 16 Гб.

Безкоштовне оновлення до цієї версії ОС стане доступне не раніше осені цього року. До того часу буде доступна версія для розробників і трошки пізніше бета-версія.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Sourceapple
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

На власників смартфонів Samsung чекають надзвичайно великі зміни

Від сьогодні, на власників смартфонів Samsung чекають надзвичайно велики зміни. Компанія Samsung переглянула та внесла зміни в програмну підтримку...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -