Реклама

Нові обмеження Facebook щодо реклами

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми поговоримо про нові обмеження Facebook щодо реклами. Тут мається на увазі заборона рекламного вмісту, який тим чи іншим чином може торкатись питання расової розбіжності. Детальніше — нова політика забороняє використовувати вміст, який говорить про те, що люди певної расової приналежності, національності, касти чи гендерної приналежності можуть бути загрозою життю, здоров’ю та безпеці інших людей. А також є обмеження щодо реклами, яка стосується біженців та мігрантів.

Нові обмеження Facebook щодо реклами

Цукерберг заявив – “Facebook дає голос людям, особливо це стосується людей, які раніше не мали стільки голосу, ні стільки влади, щоб поділитися власним досвідом”.

Окрім цього, перед виборами в США 2020, у Facebook будуть ще деякі зміни. Планується і більш жорсткий перегляд інформації, яка буде стосуватись умов голосування за декілька днів до виборів, що б не пропускати залякування та неправдиву інформацію. Матеріали, які будуть стосуватись виборів, автоматично передаватимуться в новий інформаційний центр компанії.

Також Facebook заявив, що відповідно до нового протоколу, інформація публікацій, яка певним чином порушує політику сайту, може все-таки бути опублікована, якщо несе в собі суспільний інтерес. Такі публікації будуть позначатись як виняток, і команда Facebook стверджує, що це буде вкрай рідко.

І на кінець, для тих, хто ще не в курсі, такі зміни спричинені бойкотом на чолі з Color of Change, які закликані не витрачати кошти на рекламу в Facebook, так як він не спроможний пом’якшити ненависні висловлювання. Бойкот також підтримали Verizon та Unilever, вони ж і скасували рекламу в додатку до кінця року.

Рекомендуємо: Компанія Facebook почала співпрацювати з Wikipedia.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

5 функцій MIUI, про які не всі знають

В телефонах виробника Xiaomi стоїть інтерфейс MIUI, і сьогодні ми розповімо про спеціальні функції, які допоможуть деякі задачі робити...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -