Реклама

Нові подробиці про камери флагмана OnePlus 9

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було опублікувано нові подробиці про камери флагмана OnePlus 9. Як виявилося, у смартфона будуть два сенсора дозволом 48 Мп: один буде використаний в основному модулі, інший – в модулі з надширококутним об’єктивом.

Перший датчик – не розповсюджений Sony IMX586. Можливо, це буде більш сучасний IMX689, але джерело не має точних даних на цей рахунок. Зате він вказує, що фокусна відстань об’єктива основного модуля – 6 мм. Для порівняння, фокусна відстань об’єктивів основних модулів OnePlus 8 і OnePlus 8T – 6,59 і 4,74 мм.

Нові подробиці про камери флагмана OnePlus 9

Що стосується ширококутного модуля, то тут помітний великий прогрес – все-таки 48 Мп замість 16. Обидва датчика будуть підтримувати режим об’єднання пікселів в групи по 4 – для більшого захоплення світла. Але в цьому випадку дозвіл знижується до 12 Мп. Про третьому модулі даних немає: може бути і монохромний датчик, або датчик невеликого дозволу для макрозйомки.

Серед інших характеристик OnePlus 9 - Snapdragon 875, 8 ГБ оперативної пам'яті, зарядка потужністю 65 Вт, екран з кадровою частотою 120 Гц (а не 144 Гц, як говорилося раніше) діагоналлю більше, ніж у OnePlus 8T.

Читайте також: Опубліковані якісні рендери смартфона OnePlus 9.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Vivo S7e 5G запущено

Декілька днів тому в мережі з’явились специфікації смартфона S7e 5G від Vivo. Сьогодні смартфон Vivo S7e 5G запущено у...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -