Реклама

Нові смартфони Redmi будуть кардинально відрізнятися від попередніх

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Користувачі соціальної мережі Weibo поцікавилися у менеджера по новій продукції Xiaomi Ван Тенг Томаса (Wang Teng Thomas),чи розглядає компанія можливість випуску флагманського телефону з РК-дисплеєм на базі однокристальної системи Snapdragon 870.

Раніше ходили чутки про те, що Xiaomi збирається випустити в цьому році три смартфона на базі однокристальної системи Snapdragon 870. Однак Ван Тенг Томас прямо заявив, що китайський технічний гігант не планує випускати флагман з РК-дисплеєм в цьому році.

Більш того, він порекомендував тим, хто хоче купити флагман з екраном, звернути увагу на торішній Redmi K30S Ultra, який все ще продається в Китаї, незважаючи на появу Redmi K40 Pro і Redmi K40 Pro +.

Раніше Лу Вейбінг (Lu Weibing), генеральний менеджер бренду Redmi, провів на своїй сторінці опитування на тему того, які сьогодні екрани воліють покупці смартфонів Redmi. Результати голосування показали, що 6 314 чоловік вибрали РК-екрани, а 15 000 чоловік проголосували за дисплеї AMOLED.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Європейський iPhone 12 відрізняється від американського

Європейський iPhone 12 відрізняється від американського і їх досить легко відрізнити. Можливо комусь це і не сподобається, але великого...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -