Нові смартфони від Realme отримали сертифікацію MIIT

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

І знову новини про сертифікацію. Нові смартфони від Realme, з номерами моделей RMX2111 та RMX2112, отримали сертифікацію китайського органу MIIT.

Що нам відомо? Загалом, інформації досить мало. Нам відомо, що дані пристрої будуть мати підтримку 5G, а також отримають можливість підтримки швидкої зарядки до 30Вт. Можна припустити, що дані смартфони будуть середнього рівня та спрямовані на урізноманітнення лінійки смартфонів від Realme. Швидше за все, вони мають на меті краще закріпитись на ринку та створити справді конкурентоспроможну продукцію. Доти, у компанії Realme, була запущена лише пара пристроїв з підтримкою 5G середнього класу, і це Realme X50 5G та Realme X50m 5G.

Рекомендуємо: Realme Представили Патент Геймпада Для Смартфонів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Проект Let’s Encrypt врятує старі смартфони на Android

Організація ISRG (Internet Security Research Group), що стоїть за проектом Let's Encrypt, оголосила гарну новину для користувачів смартфонів і...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -