Реклама

Нові відеокарти Nvidia RTX 3000 можуть бути в дефіциті

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Тільки у вівторок відбулася презентація нових відеокарт від Nvidia, як вчора вже з’явилося їх перше тест-відео. Сьогодні ж надійшла інформація, що нові відеокарти Nvidia RTX 3000 можуть бути в дефіциті вже до кінця цього року.

Нові відеокарти Nvidia RTX 3000 можуть бути в дефіциті

Вчорашній тест відеокарт показав, що новинки показують дійсно хороший результат. Також ми дізналися, що компанія Samsung виготовляє для Nvidia графічні процесори по своєму техпроцесу 8нм. Сьогодні ж ми дізналися, що існує велика ймовірність, що з поставками графічних процесорів від Samsung можуть виникнути проблеми. Це в свою чергу, повпливає і на самі відеокарти. Проблема заключається якраз у виході кристалів із того самого техпроцесу Samsung.

Тому існує велика ймовірність, що цього року Nvidia запустить невелику партію своїх відеокарт. Якщо є бажаючі придбати Nvidia RTX 3000, то краще поспішити, в іншому випадку, прийдеться почекати до весни. Зараз очікуємо старт продажу. Ціна від 600 доларів.

Рекомендуємо: Компанія Apple Буде Розробляти Власні Відеокарти.

Джерело: Nvidia

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Контролер DualSense працює з PlayStation 3

Революційний контролер DualSense працює з PlayStation 3, але не працює з PlayStation 4. Невідомо чому. Тиждень тому ми дізналися, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -