Реклама

Новий Apple iPad Pro показали з усіх сторін

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Apple готує зараз до випуску нові пристрої – від перевидання найдешевшого iPhone, до навушників і планшетів. Тим часом сьогодні новий Apple iPad Pro показали з усіх сторін.

На цей раз, тематичний ресурс 91Mobiles опублікував рендери оновленої 12,9-дюймової версії iPad Pro, створені на основі фабричних креслень, отриманих від «надійного джерела».

Планшет досить сильно схожий на попередника - минулорічний iPad Pro. Однак рамки навколо екрану стануть тоншими, а датчики розпізнавання осіб Face ID розташуються під екраном.

У кнопці живлення на верхній межі може виявитися сканер відбитків пальців Touch ID, як в iPad Air 4. Також відзначаються чотири динаміки, подвійна основна камера зі спалахом і датчиком LiDAR, роз'єм USB Type-C.

За попередніми даними, новий iPad Pro стане володарем SoC A14 Bionic, як iPhone 12 і iPad Air 2020. Крім того, він стане першим планшетом Apple з підтримкою стільникових мереж п'ятого покоління 5G.

91Mobiles має в своєму арсеналі багато подібних витоків - часто рендери задовго до анонса потім підтверджувалися, наприклад, Samsung Galaxy S10 +, Samsung Galaxy Sport і Galaxy Note20.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

З’явився перший макет смартфона iPhone 13

Сьогодні, з’явилася візуалізація ймовірного вигляду нового iPhone 13. Нещодавно ми показували вам ймовірне зображення квадрокамери смартфона, а сьогодні з’явився...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -