Реклама

Новомодна соціальна мережа Clubhouse влипла в скандал

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що новомодна соціальна мережа Clubhouse влипла в скандал. Як стало відомо, в мережі було знайдено велику кількість приватних розмов із однойменної соцмережі.

Як повідомляють розробники, хакера вже знайшли і заблокували. Повідомляється, що він зміг транслювати в мережу всі приватні розмови, в яких перебував сам. Тобто, якимось чином, він поділився своїми даними для входу із всіма незареєстрованими користувачами.

Андміністрація Clubhouse запевняє, що вирішила всі проблеми конфіденційності і в майбутньому схожі проблеми не будуть з’являтися.

Експерти сходяться на думці, що такі атаки можливі і в майбутньому, оскільки користувачі думають, що їхні бесіди ніхто не записує, але це не так. Всі розмови записуються і обробляються компанією Agora із Шанхаю. Вони обробляють потоки даних та звук.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Нові смартфони від компанії Huawei

Сьогодні з'явилася інформація про два нові смартфони від компанії Huawei. Мова йде про Huawei Y5p та Huawei Y6p. Смартфон Huawei...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -