Реклама

Новий додаток Compass для Apple Watch

Останні Новини

В watchОS 9 з’явився перероблений додаток Compass з новими функціями. Доступна сьогодні watchOS 9 отримала розширений додаток Compass для Apple Watch series 5 і новіших та Apple Watch Se, хоча для Apple Watch Se та Series 6 деякі функції обмежені.

Цікаво: Нове покоління смарт годинника Apple Watch SE дешевше попереднього

Оновлений додаток «Компас» висвітлює аналоговий компас, який в цифровому вигляді відображає ваш азимут та напрямок, також можна зробити збільшення яке вкаже ваш азимут, висоту,нахил, широту та довготу.

Для додаткової інформації якщо у вас Apple Watch Series 6 чи новіший в додатку «Компас» за допомогою функції «Шляхові точки» (Waypoints) можна помічати за допомогою вибраних кольорів та символів пам'ятні місця. Waypoints пов'язує позначки з вашими поточними координатами і потім всі позначки відображаються в компасі, таким чином пізніше ці об'єкти можна легко знайти.

Також можна використовувати нову функцію Вacktrack, яка за допомогою GPS записує шлях по якому ви йдете і тому за допомогою цього можна знайти зворотній шлях,що значно зменшує ризик заблукати.watchOS 9 можна завантажити для Apple Watch Series 4 та більш пізніх моделей.

Цікаво: 7 порад і підказок для користування Apple iMessage

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcemacrumors
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Действительно ли темный режим влияет на автономность смартфона

Сейчас наибольшей популярностью пользуются смартфоны с OLED / AMOLED дисплеями, поскольку качество изображения на таких дисплеях в разы выше,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -