Реклама

Новий MacBook 13 отримає процесори від Apple та Intel

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що новий MacBook 13 отримає процесори від Apple та Intel.
Враховуючи останню інформацію, що Apple відмовляється від процесорів Intel, дивно чути, що вони всерівно з’являться на MacBook.

https://twitter.com/komiya_kj/status/1299568534180098048

Очікується, що в продажі з’являться дві версії нового MacBook 13 – одна з процесорами від Apple, а інша з процесорами від Intel. З точки зору затрат на виробництво, це не вигідно, оскільки прийдеться укомплектовувати різні запчастини в один корпус. Але компанія Apple знайшла вирішення цієї проблеми. Згідно даних, отриманих із різних джерел, стартова ціна на MacBook 13 розпочнеться з 1100 доларів.

Згідно іншої інформації, MacBook 13 отримає клавіатуру Magic Keyboard, малі рамки екрану та камеру Face Time (з підтримкою запису відео в розширенні Full HD).
Очікується, що реліз новинки відбудеться в жовтні цього року.

Рекомендуємо: Компанія Apple Запустила Новий IMac.

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Oppo випустить нові AR окуляри

Компанія Oppo випустить нові AR окуляри. Сьогодні вранці Oppo офіційно підтвердила запуск своїх нових AR-окулярів. Вони оголосили , що запустить все покоління ...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -