Реклама

Новий патент показує, як може виглядати Xiaomi Mi Mix 4

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

З 2018 року ми чекаємо спадкоємця розсувного на той час Mi MIX 3, якщо виключити експеримент, яким виявився Mi MIX Alpha . І це ганьба, адже на останнього очікували найзапекліші ентузіасти технологій, а Xiaomi його так і не випустили. Зараз же новий патент показує, як може виглядати Xiaomi Mi MIX 4.

Заявлений у європейському органі WIPO (Всесвітня організація інтелектуальної власності), патент Xiaomi дуже схожий на Xiaomi Mi MIX Alpha. Об’ємний повноекранний дисплей займаэ майже весь смартфон. Як мінімум ризикований експеримент: такий дисплей потребує важливих оптимізацій, щоб запобігти мимовільним дотикам. І навіть у цьому випадку ми могли б зіткнутися з іншим концептуальним телефоном як самоціллю, враховуючи особливості його структури.

Новий патент показує, як може виглядати Xiaomi Mi Mix 4

Не тільки ризик мимовільних дотиків досить високий, але такий дисплей передбачає відсутність фотографічного сектору високого рівня. Єдині три датчики, що є, реалізовані у  спливаючій камері , необхідній для відеодзвінків тощо. 

Коротше кажучи, є багато компромісів, не кажучи вже про ціну, за яку він може бути запропонований. Нагадаємо, що Xiaomi Mi MIX Alpha повинен був продаватися за 2500 євро і ми впевнені, що такий пристрій не буде дешевшим.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 6 програм на Windows, які варто видалити з свого комп’ютера

Розкриття теми персональних комп'ютерів в нас дещо відстає від теми смартфонів. Та й загалом, це логічно, так як смартфони...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -