Реклама

Новий смартфон Realme C30S вже скоро у продажу

Останні Новини

Компанія Realme опублікувала ряд тізерів своєї новинки середнього рівня C30S.Модель дуже схожа на звичайний C30,що з`явився в продажу в червні,має дисплей того ж розміру—6,5 дюйма по діагоналі,тут ж саму ємність батареї- 5000 мА•год.Скоріш за все буде використана панель формату HD+ з роздільною здатністю 720 х 1600 пікселів.Кількість зображуваних кольорових відтінки 16,7 млн.Верхню частину екрана займає невеликий виріз для фронтальної камери,а екран займає 88,7% всієї лицьової площі.

Цікаво: Анонсували новий бюджетний смартфон від Realme. Яким він буде?

В задній частині знаходиться одинарна камера.Основна відмінність нової моделі від C30 це наявність сканера відбитків пальців,що вмонтований в кнопку живлення,розміщену з правого боку,для біометричної аутентифікації.Буде використаний процесор з вісьмома ядрами.

В продаж новинка поступить 14 вересня в чорному та голубому кольорах.

Цікаво: Огляд та характеристики нового Realme GT Neo 3T

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcegsmarena
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple займає лідируючі позиції в ігровій індустрії

Згідно отриманої інформації, яка розкриває рівень доходів компаній від ігор, компанія Apple займає лідируючі позиції в ігровій індустрії. Якщо...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -