Реклама

Новий смартфон Redmi K40 Gaming Enhanced Edition отримає унікальний дизайн спалаху

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше офіційні представники Redmi оголосили, що 27 квітня вони офіційно проведуть онлайн-конференцію з випуску нового продукту, офіційно представивши перший ігровий телефон – покращену версію Redmi K40.

Цього ранку, Redmi офіційно оголосили , що ігрова версію Redmi K40 буде оснащуватися першим cпалахом у формы блискавки.

Згідно з попередніми новинами, ігрова версія Redmi K40 в основному продовжує загальний вигляд стандартної версії K40, але додає до неї багато ігрових елементів.Окрім ігрової кнопки, середня рамка фюзеляжу також змінена на плоский дизайн , що є корисним укладанням структури ключових елементів та досвід роботи в грі.

Новий смартфон Redmi K40 Gaming Enhanced Edition отримає унікальний дизайн спалаху

На додаток до блискавичного спалаху на задній панелі, загальний вигляд перероблений, оснащений холодною срібною кольоровою гамою, а модуль задньої камери також перероблений. Не тільки стиль більш електронний, щоб додати RGB атмосферу дихання. Вогні можуть мерехтіти під час ігор та сповіщень.

Що стосується екрану, офіційно оголошено про те, що ігрова версія Redmi K40 оснащена OLED-екраном Samsung E4, маєе гнучкий прямий дизайн OLED-екрану, має дуже вузькі три боки 1,8 мм і підборіддя 2,7 мм максимальна частота оновлення 144 Гц, є незамінним ігровим екраном.

Що стосується конфігурації, ядро ігрової версії Redmi K40 оснащене найсильнішим процесором Dimensity 1200 від MediaTek з використанням 6-нм процесу, а загальна продуктивність порівнянна з флагманським процесором Snapdragon 870.

У той же час ігрова версія Redmi K40 також має вбудовану акумуляторну батарею супермісткістю 5000 мАг і підтримує той самий швидкий заряд на 67 Вт, що і "Android Light", що може забезпечити велику гарантію часу автономної роботи для досягнення максимальної продуктивності.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Microsoft збирається придбати Pinterest

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Microsoft збирається придбати Pinterest. Інформацією поділився портал Financial Times. За повідомленням, перемовини між компаніями...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -