Реклама

Новий смартфон Vivo X80 Pro Plus вийде вже в жовтні 2022 року

Останні Новини

Відносно новий бренд Vivo планує вже в жовтні цього року презентувати свій новий флагман X80 Pro Plus. Він буде схожим до Vivo X80 Pro. Точної інформації про нову модель немає, але жеякі дані ми таки дізнались.

Для початку хочемо нагадати, які характеристики має Vivo X80 Pro. Процесор у нього новий Snapdragon 8 Gen 1 з тактовою частотою 3 ГГц. Дисплей AMOLED розміром 6,78 дюйма з частотою оновлення 120 Гц і підтримкою 2К. На задній панелі чотири камери: основна 50 Мп, додаткові 48, 12 та 8 Мп. Акумулятор доволі потужний на 4700 мАч та з підтримкою швидкої зарядки потужністю 80 Вт.

Цікаво: Відомо, який смартфон став кращим за Apple iPhone 13

Якщо ж говорити про нашу новинку, то вона буде мати досить схожі характеристики (це по поереднім даним). Процесор буде трохи новіший та потужніший Snapdragon 8+ Gen 1 з частотою такту 3,2 ГГц. Дисплей ніби як буде такий самий, як і у Vivo X80 pro, змін не відбудеться. Акумулятор також не більшої ємності, єдине, це буде ще потужніша зарядка на 120 Вт. Заряджатись буде також швидко. Камери також говорять, що будуть покращені. Позаду буде їх чотири: основна на 50 Мп, 48 Мп сенсор Sony IMX598, 50 Мп модуль Samsung JN1 і блок на 50 Мп Samsung Jn2.

Поки що це все, що відомо про майбутній новий флагман. Усі інші деталі та характеристики будуть доступні кожному після презентації восени 2022 року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Выпуск игры GTA 6 откладывается на неопределенный срок

Ця стаття доступна українською...После выпуска Red Dead Redemption 2 компания Rockstar должна была сосредоточить все свои усилия на GTA...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -