Ви тут
Головна > Новини >

Новинка Xiaomi Mi Band 5

Новинка Xiaomi Mi Band 5

Фітнес-трекер Mi Band являється одним із найвідоміших продуктів Xiaomi.
Новинка Xiaomi Mi Band 5 вийде, як завжди, якісною. Як видно з назви, Mi Band 5 вдасться досягти вдосконаленням Mi Band 4.
Для порівняння, трекер попереднього покоління має 0,95-дюймовий кольоровий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 120×240 пікселів. Як повідомляється, Mi Band 5 буде з 1,2-дюймовий AMOLED дисплеєм. Також відомо, що дисплей в новому трекері буде більш високої яскравості, матиме кращу контрастність та покращену читабельність при природному освітленні.
Тобто ви отримаєте все найкраще з всіх попередніх версій.
Крім того, Xiaomi, як повідомляється, оснастить свою майбутню фітнес-групу підтримкою NFC, яка не буде заблокована для певного регіону. На даний момент браслети Mi Band обладнані підтримкою NFC тільки на території Китая.

Чи варто очікувати Mi Band 5?

Новинка Xiaomi Mi Band 5 однозначно варта вашого очікування. Якщо ви фанат серії Mi Band, то браслет наступного покоління буде саме для вас.
За попередніми даними, Xiaomi Mi Band 5 повинен з’явитися в продажі весною 2020 року. Виробництвом буде займатися компанія Huami, яка займається усіма браслетами для Xiaomi.

Top
64690675