Обмеження США впливають на телевізійний бізнес Huawei

Останні Новини

Вже довгий час ми розглядаємо конфліктну ситуацію компанії Huawei та США щодо технологій 5G. Не дивлячись на те, що Huawei продовжує збільшувати свою частку на ринку Китаю, встановлені заборони певним чином вплинули на поставки смартфонів компанії на закордонний ринок. Зараз, ми уже говоримо про те, що обмеження США впливають на телевізійний бізнес Huawei.

Останні новини про те, що компанії Huawei заборонили використовувати американські компанії для виготовлення чи закупівлі напівпровідників можуть мати вплив на бізнес Huawei у сфері телекомунікаційного обладнання. Зокрема, на бізнес Smart TV. Замовлення компонентів для виробництва смарт-телевізорів уже скоротили на 30-40%. Причиною стала неможливість забезпечити достатню кількість чіпсетів для пристроїв.

Поки невідомо, як Huawei буде вирішувати дану проблему. Продовжуємо слідкувати за новинами.

Джерело: digitimes

Рекомендуємо: Huawei Патентує Смартфон Із Дисплеєм В Модулі Камер.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Смартфон Samsung Galaxy Note 21 отримає підекранну камеру

Очікується, що Samsung продовжить лінійку Note як мінімум у 2021 році, до смерті цієї знаменитої лінійки смартфонів. Нещодавно інформатор опублікував...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -