Реклама

Обмеження США впливають на телевізійний бізнес Huawei

Останні Новини

Вже довгий час ми розглядаємо конфліктну ситуацію компанії Huawei та США щодо технологій 5G. Не дивлячись на те, що Huawei продовжує збільшувати свою частку на ринку Китаю, встановлені заборони певним чином вплинули на поставки смартфонів компанії на закордонний ринок. Зараз, ми уже говоримо про те, що обмеження США впливають на телевізійний бізнес Huawei.

Останні новини про те, що компанії Huawei заборонили використовувати американські компанії для виготовлення чи закупівлі напівпровідників можуть мати вплив на бізнес Huawei у сфері телекомунікаційного обладнання. Зокрема, на бізнес Smart TV. Замовлення компонентів для виробництва смарт-телевізорів уже скоротили на 30-40%. Причиною стала неможливість забезпечити достатню кількість чіпсетів для пристроїв.

Поки невідомо, як Huawei буде вирішувати дану проблему. Продовжуємо слідкувати за новинами.

Джерело: digitimes

Рекомендуємо: Huawei Патентує Смартфон Із Дисплеєм В Модулі Камер.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 причини, чому шанувальники Apple ненавидять Android

Всім добре відоме протистояння шанувальників iPhone та шанувальників смартфонів на Android, яке розпочалося ще з появою перших смартфонів під...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -