Очікується запуск флагманського смартфона ASUS Zenfone Mini

Останні Новини

Все більше компаній-виробників смартфонів почали розробляти смартфони невеликого розміру. Зараз в даному напрямку працює і компанія Asus, від якої очікується запуск флагманського смартфона преміум-класу – Asus Zenfone Mini.

Щодо деталей нового пристрою, то очікується, що Zenfone Mini отримає розмір екрану в межах 5,5 – 6,0 дюймів. Працюватиме смартфон на процесорі від Qualcomm. Ймовірно, це буде Snapdragon 888 або Snapdragon 870. Ємність акумулятора очікується не надто великою, за рахунок меншого розміру корпусу телефону. Але є інформація, що телефон отримає підтримку швидкої зарядки потужністю 30 Вт. Поки це вся доступна інформація, але так як запуск телефону очікується цього року, будемо слідкувати за витоками щодо нього.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо вражаючі заробітки індустрії мобільних ігор в 2020 році

Сьогодні було названо вражаючі заробітки індустрії мобільних ігор в 2020 році. Видання Gameindustybiz, що висвітлює бізнес-сторону індустрії відеоігор, відзвітувало...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -