Реклама

Очікуємо анонс нового телефону від Vivo

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У березні цього року, Vivo оновила свою серію смартфонів S. Тоді ж вийшов телефон під назвою Vivo S6 5G. Він, до речі, став першим у даній серії, який підтримує 5G-з’єднання. Сьогодні ж, ми очікуємо анонс нового телефону від Vivo. Ймовірно, що це буде продовженння S-серії.

Очікуємо анонс нового телефону від Vivo

Інформація надійшла від Digital Chat Station, де зазначається, що чекати новинку можна вже наступного місяця. Також, є ймовірність, що смартфон отримає назву Vivo S7. Проте, ми досі очікуємо на телефон від Vivo — S6 Pro 5G, можливо це він оновить лінійку смартфонів наступного місяця.

На даний момент, Vivo запускає на глобальний ринок телефон Vivo X50. І першим його отримає Індія, де реліз відбудеться вже 16 липня.

Рекомендуємо: Чого Очікувати Від Vivo TWS Neo?

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, чим небезпечні модні селфі

Зараз серед молоді (і не тільки) надзвичайно популярні селфі. Винуватцями такої популярності є сервіси, які популяризували селфі серед яких...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -