Реклама

Очікується запуск гарнітури Huawei FreeLace Pro

Останні Новини

На сайті Weibo було розміщено допис із фотографіями, які розкривають нам нову гарнітуру Bluetooth від компанії Huawei. А саме, очікується запуск гарнітури Huawei FreeLace Pro.

Очікується запуск гарнітури Huawei FreeLace Pro

Із представлених зображень, ми отримуємо інформацію про те, що час роботи FreeLace Pro від батареї становитиме до 24 годин. Також очікується підтримка швидкої зарядки. Самі навушники отримали 14,2 мм драйвери та представлені із вушними гачками, що покращить зручність носіння. Окрім цього, вони отримують функцію HiPair Plug та Connect and Charge. А ще, гарнітуру легко можна під’єднати до вашого телефону через USB-C.

Щодо додаткових функцій, то Huawei FreeLace Pro отримують подвійні мікрофони для зменшення шуму та підтримку виклику HD. Також, є припущення щодо ціни, і говорять, що FreeLace Pro будуть коштувати близько 115 дол.

Рекомендуємо: Huawei Патентує Складний Телефон Із Стилусом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google Shopping представляє топ найкращих подарунків цього року

Google використовує свій досвід як пошукова компанія, щоб допомогти вам знайти ідеальні (або, точніше, найбільш шукані) подарунки для особливих...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -