Очікується запуск окулярів AR від LG

Останні Новини

Згідно отриманої інформації, ми можемо говорити про те, що очікується запуск окулярів AR від LG. Для розробки AR-окулярів LG об’єднує свої сили із японською компанією NTT DoCoMo. Компанії знаходяться зараз на стадії доопрацювання функцій даної новинки. LG поки ніяк не коментує дану інформацію, проте, якщо інформація підтвердиться, то з’явиться новинка на ринку не раніше 2021 року.

Щодо окулярів, то вони точно будуть надлегкі. Зазначається, що їхня вага буде становити менше 80 грам. Відповідно можна припустити, що більшість функцій будуть виконуватись за допомогою вторинного ґаджета, так як окуляри справді будуть легкими. Та й при таких умовах потрібна буде розробка спеціального програмного забезпечення. Але поки, це все лише здогадки. Нам залишається лише очікувати на додаткову інформацію від виробників.

Джерело: etnews

Рекомендуємо: Опубліковане Зображення Нового Телефону LG.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Що потрібно знати про покупку вживаного iPhone

Продукція компанії Apple користується неабиякою популярністю. Прихильників даної продукції є дуже багато, навіть враховуючи досить високу ціну на iPhone...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -