Реклама

Очікується запуск смарт-годинника Apple Watch SE

Останні Новини

Наступного тижня, а саме 15 вересня, очікується запуск смарт-годинника Apple Watch SE. Даний розумний годинник буде представлений поряд із іншими новими пристроями від Apple. Apple Watch SE являє собою бюджетний аналог Apple Watch, такого плану, як бюджетний iPhone SE.

В мережі Twitter, уже відомий нам Jon Prosser, розкрив деякі характеристики майбутнього смарт-годинника. І так, очікується запуск Apple Watch SE у двох розмірах – 40 мм та 44 мм. Окрім цього, кожен з них отримає два варіанти з підтримкою GPS або LTE.

Враховуючи те, що дана модель буде дешевшою від інших продуктів даного ряду від Apple, то очікується, що Watch SE не отримають Always On Display та функцію ЕКГ, а також ряд інших функцій дорожчих смарт-годинників. Щодо дизайну, то він очікується таким ж, як у Apple Watch 4.

Рекомендуємо: Компанія Apple Працює Над Складним IPhone.

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google позбавляє користувачів безкоштовного безліміту

Google позбавляє користувачів безкоштовного безліміту. Правила змінюються не тільки для Google Photos, а й інших сервісів. Компанія Google кардинально...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -