Реклама

Одна проста дія для безпеки грошей на банківській картці

Останні Новини

Зловмисники зустрічаються на кожному кроці і цим нікого не здивуєш. В нашій віртуальній сучасності легше викрасти інформацію чи гроші онлайн через інтернет, аніж йти і когось грабувати. Тим більше дистанційно менший ризик, що тебе піймають. Банківські картки це улюблена приманка шахраїв. Вони мають таку велику кількість схем обману людей, що і описати тяжко. На щастя, є одна порада, яка допоможе багатьом людям вберегти свої кошти і не стати жертвою зловмисника.

Найчастіше люди вказують свої дані карток в інтернеті у різних магазинах. Є такі, в яких при замовленні треба написати і номер карти, і її термін дії, і код на звороті. Шахраї знаходять цю інформацію і списують кошти. Інколи взагалі буває, що людина зайшла на сайт, оплатила щось, а виявилось, що по ту сторону сидить зловмисник і "заробляє". Так от, щоб не стати одним із обманутих, можна в своєму онлайн-банкінгу створити додаткову безкоштовну картку, яка буде лише віртуальна. Призначення її буде саме оплати в інтернеті. Розповідаємо як це працює. Ви знайшли щось в онлайн магазині, подивились ціну, закинули на свою віртуальну картку точну потрібну суму, оплатили і все. Картка залишиться порожня, тобто без коштів. Шахраї, якщо і отримають доступ до даних цієї картки, то нічого не зможуть вкрасти, адже ви на ній нічого зберігати не будете.

Цікаво: Що робити, якщо у вас зламалася банківська карта Приватбанку

Такого типу картки не лише безпечні для людини, а ще й дуже зручні. Добре мати окрему для усіх оплат в інтернеті.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, що робити, якщо на картку ПриватБанк прийшов помилковий переказ

Протягом останнього року почастішали випадки, коли українці отримують помилкові перекази від незнайомих людей. Причин цього може бути декілька, але...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -