Реклама

Оголошена дата запуску криптовалюти від Facebook

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Оголошена дата запуску криптовалюти від Facebook. Криптовалюта Libra, запропонована Facebook, готується до запуску в січні 2021 року. Про це повідомило видання Financial Times, посилаючись на анонімних інформаторів, які беруть участь в проекті.

Базована в Женеві асоціація Libra, яка буде випускати однойменну криптовалюта і управляти її обігом, планує випустити єдину «цифрову монету», забезпечену доларом. Цей крок є істотним спрощення проекту в порівнянні з вихідними планами.

Запуск Libra в спрощеній формі – відповідь на реакцію регулюючих органів і центральних банків по всьому світу, які висловили побоювання, що поява єдиної цифрової валюти може порушити фінансову стабільність і послабити їх контроль над грошима.

Зараз в асоціації Libra налічується 27 членів. Асоціація сподівається отримати дозвіл швейцарського наглядового органу на випуск серії стейблкоінов (цифрових валют, забезпечених традиційними активами), підтримуваних окремими традиційними валютами, а також токена на основі стейблкоінів з прив'язкою до валюти. Згідно з новим планом організації, інші монети, забезпечені традиційними валютами, а також їх комбінаціями, будуть введені пізніше.

Вважається, що стейблкойни позбавлені нестабільності, типовою для криптовалюта, таких як біткойн, що теоретично робить їх більш придатними для платежів і грошових переказів.

Швейцарський регулюючий орган FINMA підтвердив отримання заявки Libra на отримання платіжної ліцензії ще в квітні.

Читайте також: Bitcoin знову перевершив всі очікування.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Нужно ли современным смартфонам большое количество датчиков изображения

Стаття доступна українською...Многие смартфоны сегодня заменяют нам фотоаппараты и другую технику. Новые модели смартфонов сейчас получают не одну камеру,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -