Ви тут
Головна > Новини >

Оголошені найменші зарядні пристрої GaN у світі

Оголошені найменші зарядні пристрої GaN у світі

Зарядні пристрої GaN потихеньку заходять на ринок. Такі компанії як Meizu, Huawei, Nubia уже представляли такого типу пристрої потужністю 120 Вт. Сьогодні, оголошені найменші зарядні пристрої GaN у світі – Omega від Chargeasap. Виробник запевняє, що нові зарядні пристрої отримують потужність 100 та 200 Вт.

GaN — це нітрид галію. Він є напівпровідником та має високу ефективність, а також меншу тепловіддачу. Вище згадані зарядні пристрої підходять для зарядки смартфонів, ноутбуків та інших USB-пристроїв. Окрім цього, компанія Chargeasap говорить про те, що зарядний пристрій Omega на 200 Вт може заряджати два MacBook Pro одночасно.

Щодо самих пристроїв, то вони легкі. Вага зарядки на 100 Вт дорівнює 120 г, а на 200 Вт — 220 г. Зарядні пристрої отримують 3-штекерні перетворювачі (включаючи АС, ЄС та Великобританію), тобто їх можна використовувати в більш ніж 200 країнах. Присутні тут порти USB-A, які сумісні з Quick Charge 3.0, AFC, VOOC, SCP, FCP.

Дані пристрої уже були розміщені на краудфандинговій платформі Kickstarter, і початкова ціна для 100 Вт зарядки визначена в розмірі 45 дол. 200 Вт зарядний пристрій доступний для фінансування за 75 дол.

Рекомендуємо: Vivo Представив Свій Перший Розумний Годинник.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Top
64690675