Реклама

Оголошено найменший датчик зображення із дозволом 100 000 пікселів

Останні Новини

Австрійською компанією AMS було оголошено один із найлегших, поряд із цим найменший датчик зображення із дозволом 100 000 пікселів (320 х 320 пікселів) із цифровим відеовиходом. Його назва — NanEyeC.

Маса даного модуля становить близько 1 грама, а при розміщенні його на пристроях, датчик зображення займе площу всього1 мм2. NanEyeC забезпечує високу частоту оновлення, а саме до 58 к / с. Використовуватиметься даний датчик в мобільних та інших носійних пристроях, таких як гарнітури віртуальної реальності. Окрім цього, датчик зображення NanEyeC можна використовувати і в іграшках, дронах та навіть медичному обладнанні. Підключення датчика до мікроконтролера та процесора забезпечуватимуть цифрові інтерфейси LVDS та SEIM.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 основні помилки, які допускають користувачі при покупці нового смартфона

Купуючи новий смартфон усі ми хочемо отримати справді якісний телефон та уникнути зайвих витрат. Зараз ми назвемо 3 основні...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -