Оголошено нові навушники TWS від Mobvoi

Останні Новини

На платформі Indiegogo оголошено нові навушники Earbuds Gesture TWS від компанії Mobvoi. Ціна на навушники для тих, хто візьме участь у фінансуванні становить 67 дол. Надалі, Mobvoi Earbuds Gesture TWS продаватимуться за 120 дол.

Mobvoi Earbuds Gesture поєднують в собі чорну матову та глянцеву обробку. Наконечники виконані із силікону та забезпечують пасивне шумопоглинання. Особливістю даних навушників є можливість керування жестами голови. Це означає, що хитаючи головою в різні боки, ви зможете приймати або відхиляти виклики. Ну і звісно, присутня тут можливість сенсорного керування.

Отримали бутони ємність акумулятора 90 мАг. Кейс для зарядки обладнаний акумулятором на 600 мАг. Працюватимуть навушники близько 10 годин та додатково 50 годин з кейсом. Також, навушники отримали рейтинг захисту від води та пилу IPX5.

Рекомендуємо: Xiaomi Запускає Настільний Комп’ютер Ningmei.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Samsung Galaxy S21 Ultra оснащений новим датчиком зображення

Samsung Galaxy S21 Ultra оснащений новим датчиком зображення ISOCELL HM3. ISOCELL HM3 буде підтримувати технологію ISOCELL 2.0.За попередніми даними,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -