Реклама

OnePlus працює з Google над поліпшенням Wear OS

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Піт Лау (Pete Lau), генеральний директор китайського виробника смартфонів OnePlus, підтвердив, що OnePlus працює з Google над поліпшенням Wear OS і розповів про співпрацю з пошуковим гігантом.

Інженери OnePlus безпосередньо працюють з Google, компанії об’єднали зусилля, щоб поліпшити систему і то, як вона взаємодіє зі смартфонами і телевізорами на базі Android. Це поліпшення підвищить взаємодію між різними платформами.

"У Wear OS безумовно є, над чим працювати. Ми працюємо з Google, щоб поліпшити взаємодію між екосистемою Wear OS, Android TV та смартфонами Android. Це дуже позитивно оцінили в Google, однак поки що я не можу розкрити подробиці." Піт Лау

Пізніше OnePlus опублікувала коментар з приводу слів Піта Лау. На даний момент не підтверджено, що майбутні розумні годинники компанії працюють під управлінням Wear OS. Компанія лише підтверджує, що OnePlus одночасно працює над розумними годинниками і допомагає Google поліпшити Wear OS.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Lifecell разом із НБУ впровадив віддалену ідентифікацію через систему BankID

Lifecell разом із Національним банком впровадив віддалену ідентифікацію через систему BankID НБУ. Таким чином клієнти одного з більше ніж...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -