Реклама

OnePlus випустить перший розумний годинник в 2021 році

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Розумний годинник від OnePlus – це те, на що шанувальники марки чекали давно, але, схоже, компанія щось для нас підготувала. Сьогодні стало відомо, що OnePlus випустить перший розумний годинник в 2021 році.

Раніше сьогодні співзасновник та генеральний директор OnePlus Піт Лау заявив, що годинник не за горами з точки зору випуску. Як швидко OnePlus хоче випустити свій перший у світі розумний годинник? Як виявляється досить скоро. Мабуть. Лау каже, що годинник буде випущений у 2021 році. Однак він не згадує конкретну дату. Тому завжди є шанс, що це може бути пізніше, ніж ми очікуємо.

Лау конкретно згадував слово “рано”, так що принаймні припускається, що годинник буде доступний до закінчення першої половини року.

Ще одне, що слід врахувати, це те, що OnePlus 9, як очікується, прибуде в березні. І компанія може мати плани випустити годинник одночасно. Зрештою, не було б особливого сенсу випускати його пізніше, якщо OnePlus хоче дотримуватися часових рамок "початку 2021 року".

Ціна, точна дата випуску, особливості та все інше про годинник досі невідомі. І хоча витоки обов’язково зявляться до запуску, OnePlus може не підтвердити жодної з цих деталей.

Хто скаже, що без жодного сумніву це не був би ще один розумний годинник, що працює на ОС Wear. Або ж він буде поставлятися з чимось, що повністю зроблено власноруч OnePlus у відділі програмного забезпечення.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

3D камера на iPhone 12

Сьогодні мова піде про новий iPhone, а саме про вдосконалення його камери. Останнім часом все більше почала поширюватись...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -