Реклама

Оновлення Windows 10 може виправити найприкрішу проблему

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Оновлення Windows 10 може виправити найприкрішу проблему, а саме коли Провідник файлів блокує можливість видалення файлу, коли він відкритий в іншій програмі.

За замовчуванням Windows 10 не дозволяє видаляти, переміщувати або перейменовувати файл, відкритий у програмі. Якщо ви хочете змінити заблокований файл, вам спочатку потрібно буде ідентифікувати програму та закрити її вручну.

Оновлення Windows 10 може виправити найприкрішу проблему

У більшості випадків Провідник файлів чітко вказує, що ваш файл використовується Microsoft Word чи іншою програмою, але іноді може бути незрозуміло, яка програма заблокувала ваші файли. Також було помічено, що файли можуть залишатися заблокованими, навіть коли програма закрита, і це відбувається через невідомий фоновий процес.

В даний час Windows 10 дозволяє використовувати програму під назвою «Провідник процесів», щоб визначити, в якій програмі відкрито певний файл чи каталог. За допомогою Microsoft Explorer Process Explorer ви навіть можете ідентифікувати файли, які відкриваються загадковими та прихованими процесами DLL.

Проблема Process Explorer полягає в тому, що він розроблений для досвідчених користувачів (адміністраторів), і пересічні користувачі можуть взагалі не вважати його зручним для початківців.

На щастя, Microsoft розуміє, що це обмеження Провідника файлів, і планує вирішити несподівану поведінку "Файл використовується" під час наступного оновлення PowerToys.

Той, хто був розчарований цією конкретною помилкою Провідника файлів, зітхне з полегшенням наступного року.

Оскільки розблокування та видалення певних файлів може спричинити проблеми з відкритими програмами, Microsoft планує запропонувати сучасний інтерфейс, щоб побачити, яка програма використовує цей файл. Після виявлення ви можете вручну закрити програму або скористатися диспетчером завдань Windows 10.

Тож якщо пощастить, ця функція буде розгорнута з оновленням PowerToys для Windows 10 наступного року.

Також варто зазначити, що Microsoft працює над кількома новими функціями для Windows 10 у рамках проекту PowerToys, і більшість змін очікується прибути найближчим часом.

Читайте також: Оновлення Windows 10 викликає загадковий «синій екран смерті».

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Телевізор Redmi X презентують 26 травня

Компанія Xiaomi готує масштабну презентацію своїх пристроїв на 26 травня. Нещодавно ми писали, що вони будуть презентувати 3 смартфони...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -